Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност и тивко. По одделни котлини со појава на магла, особено претпладне. Температурата ќе се движи од 10 до 18 степени. Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност и тивко. По одделни котлини со појава на магла, особено претпладне. Температурата ќе достигне до 12 степени.

XS
SM
MD
LG