Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала облачност и со слаб ветер претежно од јужен правец. Температурата ќе се движи од 11 до 16 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и со слаб ветер претежно од јужен правец. Температурата ќе достигне до 14 степени.

XS
SM
MD
LG