Достапни линкови

Аматерска видео снимка од оружен судир во Грузија


Аматерска видео снимка од оружен судир во Грузија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:26 0:00

Видео снимено на мобилен телефон го долувува моментот кога грузиските безбедносни сили се судриле со, како што е соопштено, осомничена терористичка група на периферијата на Тбилиси на 22 ноември. Се прецизира дека групата се спротивставила со гранати и огнено оружје.

Категории

XS
SM
MD
LG