Достапни линкови

Времето денеска: сончево со локална облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен северозападен ветер. Температурата же се движи од три до 13 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе достигне до девет степени.

XS
SM
MD
LG