Достапни линкови

Порака од Тереза Меј за Русија


Порака од Тереза Меј за Русија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

"Знаеме што правите и нема да успеете во тоа, затоа што ја потценувате издржливоста на нашите демократии, трајниот опсег на слободните и отворени општества и посветеноста на Западните народи кон алијансите кои не обединуваат"

Категории

XS
SM
MD
LG