Достапни линкови

Украина: Серија атентати, обвинети нема


Украина: Серија атентати, обвинети нема
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

За помалку од две години, во Украина се случија серија атентати, повеќето од нив со подметнати експлозии во автомобили. Речиси ниедно од убиствата не е расветлено. Истрагата е во тек.

Категории

XS
SM
MD
LG