Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Во Македонија ќе биде сончево со студено утро, а преку денот ќе биде потопло. Ќе дува слаб до умерен претежно западен ветер.Температурата ќе се движи од 10 до 19 степени. Во Скопје сончево, а преку денот ќе биде потопло. Ќе дува слаб до умерен претежно западен ветер. Температурата ќе достигне до 16 степени.

XS
SM
MD
LG