Достапни линкови

Новинарите меѓу вистината и стравот


Новинарите меѓу вистината и стравот
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:39 0:00

Убиства, претепување, закани, притисоци. Со што се, се соочуваат новинарите кога работат на истражувачки стории за организиран криминал и корупција.

Категории

XS
SM
MD
LG