Достапни линкови

Обвинувања за прислушување, одбиени тужби за изборите, избодена руска новинарка

Настани што го одбележаа 23 октомври 2017 низ фотографии: Обвинувања за прислушување, одбиени тужби за изборите, избодена руска новинарка, претседателски избори во Словенија, страв во Каталонија, нови операции на ЦИА...

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG