Достапни линкови

Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска


Четири години затвор за напаѓачот на Шеќеринска
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Судијката нагласи дека со казната ќе се постигне целта обвинетиот во иднина да не се осмели да стори кривично дело, а ова казна превентивно да вијае врз јавноста. Панче Ангелов кусо коментираше дека казната е превисока.

XS
SM
MD
LG