Достапни линкови

На Денот без автомобили скопјани на велосипед


На Денот без автомобили скопјани на велосипед
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Од Порта „Македонија“ стартуваше велосипедско дефиле за одбележување на 22 септември – Денот без автомобили и крајот на Европската недела на мобилност 2017. Дефилето завршува кај Школка во Градскиот парк.

Категории

XS
SM
MD
LG