Достапни линкови

Авио шоу во Атина


Авио шоу во Атина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Десетици авиони во неделата изведоа аеро акробации на крајот на годишната Атинска летечка недела во воздухопловната база Танагра.

Категории

XS
SM
MD
LG