Достапни линкови

Узбекистан: Ќотек за неисполнителните


Узбекистан: Ќотек за неисполнителните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Директори од еден регион во Узбекистан биле тепани од шефот на регионот бидеќи не обезбедиле масовна присутност на прославите на денот на независноста. Тоа не било ретка појава во Узбекистан.

Категории

XS
SM
MD
LG