Достапни линкови

Луксузни автомобили на вработени во УБК во Украина


Луксузни автомобили на вработени во УБК во Украина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Некои вработени во украинската безбедносна служба возат луксузни автомобили, но не кажуваат како може да си ги дозволат возилата. Радио Слободна Европа во Украина забележа како скапи автомобили се паркираат пред седиштето на службата во Киев неколку денови по ред.

XS
SM
MD
LG