Достапни линкови

Времето денеска: сончево и многу топло


Во Македонија ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен североисточен ветер. УВ индексот ќе изнесува 9. Температурата ќе се движи од 30 до 40 степени. Во Скопје ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен североисточен ветер и температура до 40 степени.

XS
SM
MD
LG