Достапни линкови

Првите луѓе на ВМРО-ДПМНЕ ќе се бранат од слобода


Првите луѓе на ВМРО-ДПМНЕ ќе се бранат од слобода
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Апелација одлучи - нема притвор за првите луѓе на поранешата власт, но остануваат без пасоши и со обврска да се јавуваат еднаш неделно во судот.

Категории

XS
SM
MD
LG