Достапни линкови

Руска моделка против улични дупки


Руска моделка против улични дупки
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Руската моделка Ана Москвичова, со позирање кај големи улични дупки во градот Саратов, Русија, го обрна вниманието на овој голем проблем. Властите мораа да превземат нешто.

XS
SM
MD
LG