Достапни линкови

Анти-сорос пораки на протестот за „Заедничка Македонија“


Протест на иницијативата за „Заедничка Македонија“. 14.03.2017

Со анти-сорос пораки и денеска започна протестот на граѓанската иницијатива за „Заедничака Македонија. Ова е трета недела на протестите на кои излегуваат илјадници луѓе во Скопје и во други градови на Македонија кои бараат повлекување на тиранската платформа и зачувување на унитарноста на земјата.

XS
SM
MD
LG