Достапни линкови

Новата имиграциска политика на САД и интересот на младите во Македонија


Каква е емиграциската политика на администрацијата на новиот американски претседател Доналд Трамп? Во САД велат никој не знае што носи утрешнината, но интересот на младите во Македонија за студирење и работа во САД не стивнува

XS
SM
MD
LG