Достапни линкови

Новата влада да ја обедини Македонија


Новата влада да ја обедини Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:47 0:00

Во Македонија по изборите, неизвесност и тензии. Од Вашингтон пак, пораки дека кој и да добие мандат, мора да ја обедини Македонија на патот кон евроатланската интеграција.

Категории

XS
SM
MD
LG