Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Минималните утрински температури ќе бидат околу нулата, а максималните дневни ќе достигнат до 10 степени. Во Скопје слично време со температура до 5 степени.

XS
SM
MD
LG