Достапни линкови

Тепачка на грузиски политичари на ТВ дебата


Двајца грузиски политичари се степаа за време на телевизиска дебата во живо пред парламентарните избори во земјата. Кандидатот на Унија на индустријалци Заза Агладѕе истури чаша вода врз Иракли Глонти од блокот Државата за народот.

XS
SM
MD
LG