Достапни линкови

Ќе остане ли Западен Балкан без помошта од ЕУ?


Ќе остане ли Западен Балкан без помошта од ЕУ?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Во земјите на Западен Балкан, меѓу кои и Македонија, има недостиг од политичка волја за реформи на институциите, оцени Европскиот ревизорски суд. - ТВ Тема на РСЕ за 23.09.2016

Категории

XS
SM
MD
LG