Достапни линкови

Сончево време со слаб ветер


Времето денеска ќе биде сончево со слаб до умерен северен ветер. УВ-индкесот ќе изнесува 8. Температурата ќе се движи од 21 до 31 степени. Во Скопје, слично време со температурата до 28 степени.

XS
SM
MD
LG