Достапни линкови

Претседателот Иванов ќе се обрати до граѓаните во 18:45


Претседателот Ѓорге Иванов ќе се обрати до граѓаните вечерва во 18:45 часот од претседателската вила Водно, најави претседателскиот кабинет. Темата на неговото обраќање не е позната.

XS
SM
MD
LG