Достапни линкови

Масовен антивладин протест


Илјадници демонстранти тргнаа од пред просториите на Специјалното јавно обвинителство и се упатија кон Владата. Протестот е во организација на Шарената револуција, а се приклучи и раководството на опозицијата.

XS
SM
MD
LG