Достапни линкови

Временска прогноза- Топол викенд


Денеска не очекува сончево време со мала до умерена облачност и многу топло. УВ-индексот ќе изнесува 8. Температурата ќе се движи од 30 до 41 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и температура до 40 степени. Во недела попладне ќе има услови за појава на изолирана нестабилност.

XS
SM
MD
LG