Достапни линкови

Демонстрантите стигнаа пред Собрание


„Оставка, оставка“ извикуваа демонстрантите пред Народната канцеларија на Претседателот на нивниот пат од СЈО до Собрание. Антивладините протести влегуваат во третата недела. Тие се противат на политичките помилувања од страна на претседателот Ѓорге Иванов.

XS
SM
MD
LG