Достапни линкови

Шекеринска на средба со Ховит во Брисел


Заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска во Брисел се сретнала со британскиот европратеник Ричард Ховит. Посредникот во надминувањето на политичката криза во Македонија на својот твитер профил објави дека денеска има средба со Шекеринска, но не беа дадени други информации и детали.

XS
SM
MD
LG