Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност и со слаб до умерен јужен ветер. Температурата ќе се движи од 17 до 24 степени. Во Скопје сончево со умерена облачност и со слаб до умерен јужен ветер. Температурата ќе достигне до 23 степени.

XS
SM
MD
LG