Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерен ветер


Во Македонија ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од променлив правец. Температурата ќе се движи од 14 до 23 степени. Во Скопје ќе биде сончево со слаб до умерен ветер од променлив правец. Температурата ќе достигне до 20 степени.

XS
SM
MD
LG