Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Во Македонија денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од пет до 17 степени. Во Скопје сончево време со умерена облачност и температура до 12 степени.

XS
SM
MD
LG