Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно, попладне и во текот на ноќта со повремени локални врнежи од дожд. Температурата ќе се движи од девет до 17 степени. Во Скопје ќе биде променливо облачно, попладне и во текот на ноќта со повремени локални врнежи од дожд. Температурата ќе достигне до 17 степени.

XS
SM
MD
LG