Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Во Македонија ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и со слаб до умерен јужен ветер. Температурата ќе се движи од 7 до 13 степени. Во Скопје и околината променливо облачно со температура до 11 степени.

XS
SM
MD
LG