Достапни линкови

Времето денеска: Сончево со слаб ветер


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен југоисточен ветер. Температурата ќе се движи од четири до 14 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен југоисточен ветер. Температурата ќе достигне до десет степени.

XS
SM
MD
LG