Достапни линкови

Времето денеска: сончево и студено


Во Македонија ќе биде сончево и студено со мала облачност. Ќе дува слаб променлив ветер. Температурата ќе се движи од минус еден до минус осум, а дневната ќе достигне до два степена. Во Скопје ќе биде сончево и студено со мала облачност. Ќе дува слаб променлив ветер. Температурата ќе се спушти до минус еден.

XS
SM
MD
LG