Достапни линкови

Новогодишно обраќање на Иванов


Имаме историска одговорност пред нашите потомци да им ја оставиме Македонија посилна и поуспешна, отколку што ја наследивме од нашите предци, истакнува претседателот Ѓорге Иванов.

XS
SM
MD
LG