Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево и студено


Illustration -- U.S justice statue with sword and scale. cloudy sky in the background.

Во Македонија ќе биде претежно сончево и студено со слаб до умерен северен ветер. Минималната температурата ќе биде во интервал од минус осум до еден, а максималнатаод минус два до пет степени. Во Скопје ќе биде сончево и студено со слаб до умерен северен ветер. Минималната температура минус 4, а дневната ќе достигне до три степени.

XS
SM
MD
LG