Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Во Македонија ќе биде сончево со мала облачност и слаб северен ветер. Претпладне во одделни котлини ќе има појава на магла. Температурата ќе се движи од 10 до 17 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и слаб северен ветер. Претпладне во одделни котлини ќе има појава на магла. Температурата до 12 степени.

XS
SM
MD
LG