Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со мала облачност и претежно тивко. Претпладне по одделни котлини со намалена видливост. Температурата ќе се движи од 11 до 17 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и температура до 11 степени.

XS
SM
MD
LG