Достапни линкови

Едноминутен молк и во Скопје за жртвите во Париз


Со едноминутно молчење и отворена книга на жалост во француската амбасада во Скопје беше оддадена почит на жртвите од терористичките напади во Париз.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG