Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне во западните и југозападните делови ќе има услови за локална нестабилност со краткотраен пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб ветер од променлив правец. УВ=8
УХМР Македонија

XS
SM
MD
LG