Достапни линкови

Загинат и повреден во семејна расправија во Куманово


Еден човек загина, а друг се бори за живот откако биле застрелани со огнено оружје во кумановската Дива населба. Полицијата врши увид на терен. Според првичните сознанија, станува збор за семејни недоразбирања.

XS
SM
MD
LG