Достапни линкови

Протест на вработените во МПМ


Триесетина вработени во весникот Вест, кој е дел од компанијата Медија принт Македонија, пред седиштето на компанијата попладнево изразија несогласување околу најавите за отпуштање на вработени и кратење на нивните плати.

XS
SM
MD
LG