Достапни линкови

Протест за правда и одговорност за Мартин Нешкоски


Повеќе од илјада граѓани поопладнево протестираа пред Владата барајќи правда за убиството на Мартин Нешкоски, кој на овој ден пред четири години беше претепан на Плоштадот во Скопје од страна на полициски службеник.

XS
SM
MD
LG