Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб претежно јужен ветер. Температурата ќе се движи од 17 до 25 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб претежно јужен ветер. Температурата до 23 степени.

XS
SM
MD
LG