Достапни линкови

Ангелов: Да ја разбудиме совеста на Зврлевски


Секој следен ден, почнувајќи од денеска, генералот Стојанче Ангелов заедно со граѓани ќе одржува протести пред Јавното обвинителство со цел, како што тој вели да го разбуди јавниот обвинител Марко Зврлевски да си поднесе оставка.

Категории

XS
SM
MD
LG