Достапни линкови

СДСМ денеска ќе објави нова бомба од Штип


Macedonia - Opposition leader Zoran Zaev at a pres-conference in Skopje - 14Apr2015

СДСМ во 14 часот на прес-конференција во Штип ќе излеза со нова така наречена бомба, односно ќе објави нови снимки од прислушувани разговори. Претседателот на општинската организација на СДСМ Штип, Владимир Милошев за штипската телевизија Стар изјави дека снимките ќе покажат изборни нерегуларности и сомнителни бизниси во овој град.

XS
SM
MD
LG