Достапни линкови

Двајца маскирани во жени во обид насилно да влезат во НСА


Еден полицаец во американската Агенција за национална безбедност бил ранет кога двајца мажи со автомобил вчера се обиделе насилно да влезат во штабот на Агенцијата во Мериленд. Прецизирано дека двајцата мажи биле преоблечени во жени и оти еден од нив бил убиен од службите за безбедност. Вториот маж во автомобилот бил ранет и пренесен во болница.

XS
SM
MD
LG