Достапни линкови

Времето денеска: сончево


Во Македонија ќе биде сончево и релативно топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер претежно од југоисточен правец. Температурата ќе се движи од 5 до 17 степени. Во Скопје ќе биде сончево и релативно топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб ветер претежно од југоисточен правец. Температурата до 14 степени.

XS
SM
MD
LG